Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קטר

נכסים למכירה בקטאר

קטאר היא מדינה בחצי האי ערב ששטחה כולל מדבר צחיח וקו חוף ארוך של חופים ודיונות במפרץ הפרסי. בחוף יש גם את הבירה, דוחה, הידועה בגורדי השחקים העתידניים והאדריכלות האוונגרדית בהשראת המסורת האסלאמית העתיקה. קטאר גובלת דרומה עם ערב הסעודית והיא מוקפת אחרת במפרץ הפרסי. שוק הנדל"ן בקטאר נפתח רק לאחרונה ללא קטר. זרים רשאים לרכוש נכסים למכירה בקטאר רק בפיתוחים המיועדים לכך.

אחד היתרונות של קניית נכסים למכירה בקטאר הוא שהבעלים זכאים אוטומטית לוויזת מגורים עבור עצמם ובני משפחתם הקרובה בתנאים מסוימים.

למרות המצב הגיאו-פוליטי הקשה, המדינה ממשיכה להתמקד במימוש הצעות נדל"ן חדשות ומשפרות ללא הרף. זה נתמך על ידי פיתוחים בנדל"ן שתוכננו לארח את גביע העולם של פיפ"א 2022.

שוק הנדל"ן עבר שינויים רבים במהלך השנה האחרונה ולמרות שהמניה ממשיכה להשיק, יש לחץ משמעותי כלפי מטה על המחירים בגלל האקלים הכלכלי והצעת הנדל"ן נוספת. בעלי בתים ובעלים מגיבים לדינמיקה זו בכדי להבטיח את המחיר הטוב ביותר בעוד שהם נבדלים מהצעות אחרות של נכסים דומים בכך שהם מציעים חודשים של שכירות בחינם ושטרות שירות חינם.

משקיעים בנכסים למכירה בקטאר הצליחו לנצל רווחי הון לטווח הארוך, בעוד שאחרים מנצלים כעת את ההזדמנות להתחיל לחפש את ביתם הבא ככל שהנכס הופך לנגיש יותר.

שיפור בתים, מעבר לאזורים נחשקים יותר ואפילו כניסה לראשונה לרכוש הופך למציאות עבור אנשים רבים. המשמעות היא שלמרות שלעמלות יש ערך כספי נמוך יותר, היקף העסקאות נותר חזק עם פוטנציאל לצמיחה נוספת.

הצעת חוק חדשה עבור נדל"ן זר צפויה להגדיל את מכירות הנכסים למגורים ומסחר בקטאר, כמו גם להגדיל את ההשקעה הישירה בחו"ל, ואפקט דפיקה נוסף יכול להיות גידול בנכסים זרים המקים בסיסים אזוריים בקטאר.

למי שמחפש נכס למכירה בקטאר הממוקם במיקום מרכזי ביותר מקהילה אחת, ולא פיתוח חדש בסגנון עירוני גדול, מושירב יציע את השילוב המושלם.

לוסייל וממשיירב הן דוגמאות טובות לאזורים חדשים ומושכים עבור לקוחות בקטאר. העניין באזורים אלה ובשכונות מתעוררות אחרות, כמו אל סחאמה ואום סאלל, גבר בהתמדה בהתעניינות הצרכנים.

האזורים הפופולריים ביותר ממשיכים להיות הפנינה, אל-סאד ומפרץ ווסט עבור הדירות, ואל-וואב ואבו-חמור עבור הווילות. באשר לשוק המכירות, הפנינה ממשיכה להיות בראש הרשימה, יחד עם ווסט ביי והלגונה המערבית.

  •  
    קטאר: מדריך סיבות להשקיע הלבנה

    קטאר: מדריך סיבות להשקיע הלבנה   אם אתה שומע על קטאר, אתה לא יכול לדמיין מיד מדינה נפלאה ועשירה מאוד מכל נקודות מבט. איחוד מושלם בין המודרניות למסורת, glitz ועוד עם סגנון מינימלי וייחודי. זה יכול להיות יעד אידיאלי לטיול אמיתי? אבל למה לא לעשות את זה המקום לעשות את ההשקעה הנדל"ן? אז הנ ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 38474

מכירה אחר (מסחרי), קטר, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

539,550.00ILS
מכירה
אחר (מסחרי)

6500 m²
רעיון הפרויקט, בניית הספינה - עבור UAE, קטאר. (משקיעים / קונים) l
Cod. 13402

מכירה שלושה חדרי שינה, קטר, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

2,851,566.87ILS
מכירה
שלושה חדרי שינה

130 m²
פרטים נוספים יסופקו על פי בקשה רצינית.
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB